Fibrobus – komfortowe przewozy osób

fibrobus

Oferujemy Państwu bardzo komfortowe i niesłychanie wygodne przewozy autokarowe Łódź. Nasza kompleksowa oferta przewozowa skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również dla klientów biznesowych. Fibrobus to rzetelna i uznana na rynku firma, która dużo uwagi zwraca nie tylko na stan techniczny swoich busów, ale również na warsztat kierowców. Cały czas staramy się podnosić prestiż naszych usług, aby zaspokoić coraz to wyższe wymagania klientów.

Nasze autokary liczą 53+2 miejsc, dlatego też są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które planują w najbliższym czasie wesele, pielgrzymki, wycieczki szkolne, spotkania biznesowe, czy też wycieczki krajowe lub zagraniczne. Wszystkim naszym klientom możemy zaoferować nie tylko wysoką jakość usług, ale również bardzo konkurencyjne ceny.

Nasze busy spełniają wszystkie normy EURO 4, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu profesjonalne przewozy autokarowe nie tylko po Polsce, ale również po całej Europie. FIBROBUS to firma z której usług na pewno będą Państwo zadowoleni.