Marzanna – siedlisko folkloru w Lublinie

marzanna

W najbliższym czasie czeka was ważna uroczystość jaką z pewnością jest ślub? Chcecie urządzić wesele, które zostanie w pamięci waszej i gości przez najbliższe lata? Jeżeli tak koniecznie powinniście zwrócić uwagę na naszą ofertę!
Siedliska Folkloru „Marzanna” położone są w Niedrzwicy Kościelnej, w odległości ok. 20 km od Lublina. Jest to duży kompleks hotelowo-gastronomiczny, posiadający kilka sal restauracyjnych o różnej wielkości na ponad pół tysiąca miejsc. Nasze obiekty wyróżnia to, że są one zbudowane z wielkich bali jodłowych, a ich wnętrza mają wystrój ludowo-sielsko-góralski. Wszystko to w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją naszego miejsca sprawia, że wesele u nas będzie niezapomnianym przeżyciem. Dysponujemy salami na 120, 150 i 400 miejsc. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest to przeżycie dla nowożeńców dlatego oferujemy atrakcyjne menu, dekorujemy sale zgodnie z Państwa życzeniem oraz zapewniamy profesjonalną obsługę naszych doświadczonych pracowników.
Oferujemy także hotel, który ma 26 pokoi, w tym 2 apartamenty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowań do wesela.
Obsłużyliśmy już wielu gości i każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w ciepłych słowach, chętnie polecając nas swoim bliskim i znajomym. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że jesteśmy godni zaufania! Jeśli sala weselna Lublin to tylko z nami!