MAXIMA FIDES – profesjonalne i niezależne doradztwo

maxima-fides.pl

Polecamy „Maxima Fides” – eksperta w dziedzinie ubezpieczeń, który udzieli Państwu wszechstronnego wsparcia w tej kategorii. Pomoc doradcy będzie nieocenionym wsparciem zarówno dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji publicznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Likwidacja szkód w Łodzi

Specjaliści z BBU są zdania, że nawet najlepiej dopasowaną polisę ocenić można dopiero na etapie wystąpienia określonej szkody. Wówczas posiadacz ubezpieczenia może dokonać subiektywnej oceny wybranego rozwiązania, którego miarą staje się wysokość odszkodowania oraz stopień, w jakim wypłacone przez zakład środki, pokrywają powstałe straty.

Prezentowana firma podejmuje obsługę w ramach specjalizacji, jaką jest likwidacja szkód Łódź. Specjalnie stworzony na tę okoliczność Zespół Obsługi Szkód i Roszczeń, posługuje się nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, dającymi Klientowi możliwość kontroli przebiegu procesu usuwania szkody, na każdym jego etapie. Brokerzy współpracują z kancelarią adwokacką, która stanowi cenne wsparcie w bardziej skomplikowanych sytuacjach oraz w razie konieczności przekierowania sprawy do sądu.

Polecamy spółkę „Maxima Fides”, poświadczając o jej rzetelnym podejściu do każdego zadania i kompleksowej obsłudze.