Montaż klimatyzacji – Elektro Klima

elektro-klima

Firma Elektro-klima działa w Elblągu zajmując się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem urządzeń służących do budowy inteligentnego domu.

Oferuje swoim klientom produkty z dziedziny systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, monitoringu, wykrywania pożaru i kontroli dostępu a także urządzenia centralnego odkurzania i profesjonalnych jednostek domowego i przemysłowego użytku klimatyzacji. Klimatyzacja pomieszczeń Elbląg to klimatyzatory najlepszych światowych marek, które, między innymi, dzięki swej cichej pracy doją pewność komfortu przebywania w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, barach, bankach, hotelach, aptekach, instytucjach państwowych i firmach prywatnych.

Firma oferuje klimatyzatory wyposażone w wysokiej jakości filtry oczyszczające powietrze z pyłów i bakterii, sterowanych przy użycia bezprzewodowego pilota, estetyczne, niezawodne i niedrogie. W zależności od potrzeb wybrać można klimatyzatory ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, multisplity, kasetonowe, kanałowe lub okienne.