Usługi pogrzebowe – Tarom

tarom

Śmierć bliskiej osoby to niełatwy dla nas czas. W tym trudnym momencie musimy poradzić się nie tylko z trudnymi dla nas uczuciami, ale również z organizacją pogrzebu. Nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw. Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe Wrocław, począwszy od przewozów osób zmarłych, poprzez załatwienie wszelkich formalności (w Urzędzie stanu cywilnego, ZUS-ie, itp) aż po samą organizację pogrzebu.
Nasi specjaliści z wymaganą delikatnością pomogą wybrać odpowiednią urnę bądź trumnę, których cena mieści się w Państwa możliwościach finansowych. Jesteśmy w stanie zorganizować również wieńce, wiązanki i inne akcesoria pogrzebowe. W tych niełatwych dla Państwa chwilach służymy zawsze fachowym doradztwem. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Wrocławia i okolic.
Więcej szczegółowych informacji na temat naszego zakładu pogrzebowego oraz świadczonych przez nas usług zawarliśmy na naszej stronie internetowej www.tarom.pl, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.