Wesela Lublin – w magicznym miejscu

kmicic

Stanowimy piękny kompleks obiektów zlokalizowanych w okolicach Lublina. Możemy poszczycić się piękną lokalizacją nieopodal urokliwych lasów kraśnickich. Jako miejsce magiczne i stylowe, oferujemy noclegi, wypoczynek i organizację różnego rodzaju imprez.

Oferujemy jedenaście pokoi gościnnych i dwie sale bankietowe jako część hotelowo – konferencyjną oraz dwie jadalnie i salę taneczną z barkiem w części restauracyjnej. Poza tym dysponujemy rozbudowanym dziedzińcem, w ramach którego serwujemy potrawy w ogródku piwnym oraz organizujemy grillowanie.

Pobyt w naszym dworku to możliwość regeneracji sił i doskonały sposób na przyjemne spędzenie czasu. Jesteśmy miejscem cenionym przez wiele osób z całej Polski, mamy swoich stałych klientów, którzy nieustannie do nas powracają. To dla nas wyraz tego, że to co robimy jest pozytywnie odbierane i niezmiernie cieszymy się z tego powodu.

Główną atrakcją są wesela Lublin. Organizujemy je z największą dbałością o oprawę. Musi być ona piękna, niepowtarzalna i jedyna w swoich rodzaju. Dostosujemy się do Państwa potrzeb w tym zakresie, ale również służymy radą i interesującymi pomysłami.
Gwarantujemy, że zabawa w naszym dworku na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości, a przede wszystkim będzie niezapomnianym momentem w życiu nowożeńców.